VIII Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy
Nawigacja
Strona Główna
O szkole
Dokumenty
Kontakt
Komunikaty
Sukcesy nauczycieli i pracowników
Rekrutacja
Z życia szkoły...
Filmowa Ósemka
Współpraca międzynarodowa
Stowarzyszenie
Galeria
Stypendyści
Edukacja patriotyczna
Piszą o nas ...
Losy absolwentów
KSZTAŁCENIE
Przedmioty
Elementy dietetyki
STREFA UCZNIA
Ważne informacje
Matura
Biblioteka
Pedagog szkolny
Pielęgniarka szkolna
STREFA RODZICA
Terminarz
Zebrania z rodzicami
Ubezpieczenie młodzieży
Badanie słuchu
Ewaluacja wewnętrzna
Ewaluacja zewnętrzna
Po lekcjach
Kącik kulinarny
Projekty
SIGG
Animi Causa
Teatr szkolny
Szkolny Klub Recenzenta
P o m a g a m y
Promocja zdrowia
Turystyka
Zajęcia dodatkowe
Zespół redakcyjny
Polityka Cookies
02.Sukcesy sportowe uczniów VIII LO na arenie krajowej i międzynarodowej
Rok 2016

2016 - Srebrne medalistki Mistrzostw Polski Juniorek w Koszykówce– Weronika Papiernik (2C), Magdalena Błysz (2B), Oliwia Arendt (2D), Bibiana Puzdrowska (1A), Agnieszka Kozłowska (2D), Aleksandra Jaźwińska (2C),(Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz, trener Krzysztof Janik)

Rok 2015


2015 - Złote medalistki Mistrzostw Polski Juniorek w Koszykówce– Weronika Papiernik, Natalia Gwizdała, Magdalena Błysz, Agnieszka Kozłowska, Oliwia Arendt (Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz, trener Krzysztof Janik)

2015 - Srebrna medalistka Mistrzostw Polski Juniorek w Piłce Siatkowej - Magdalena Karpińska (KS Pałac Bydgoszcz, trener: Rafał Gąsior)

Rok 2014


2014 - Złote medalistki Mistrzostw Polski Juniorek w Wioślarstwie – dwójka podwójna - Agata Misiołek, Magdalena Baszyńska (LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trener Waldemar Nowakowski)

2014 - Złoty medalista Mistrzostw Polski Juniorów w Wioślarstwie – dwójka ze sternikiem - Jan Pawełek (LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trener Waldemar Nowakowski)

2014 - Złoty medalista Długodystansowych Mistrzostw Polski Juniorów w Wioślarstwie – jedynka kategorii lekkiej - Dawid Wachowicz (LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trener Waldemar Nowakowski)

2014 - Srebrne medalistki Mistrzostw Polski Juniorek w Wioślarstwie – czwórka podwójna - Agata Misiołek, Magdalena Baszyńska (LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trener Waldemar Nowakowski)

2014 - Srebrna medalistka Długodystansowych Mistrzostw Polski Juniorek w Wioślarstwie – czwórka podwójna - Magdalena Baszyńska (LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trener Waldemar Nowakowski)

2014 – Srebrny medalista Długodystansowych Mistrzostw Polski Juniorów w Wioślarstwie – dwójka ze sternikiem - Michał Gumienny (LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trener Waldemar Nowakowski)

2014 – Srebrny medalista Mistrzostw Polski Juniorów w Wioślarstwie – jedynka - Kacper Piwański (LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trener Waldemar Nowakowski)

2014 – Srebrni medaliści Mistrzostw Polski Juniorów w Wioślarstwie – dwójka podwójna - Kamil Bajerski, Adrian Affeldt (LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trener Waldemar Nowakowski)

2014 – Srebrni medaliści Mistrzostw Polski Juniorów w Wioślarstwie –ósemka ze sternikiem - Krzysztof Sroczyński, Jan Pawełek, Michał Gumienny (LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trener Waldemar Nowakowski)

2014 – Brązowi medaliści Mistrzostw Polski Juniorów w Wioślarstwie – dwójka bez sternika kategorii lekkiej - Piotr Foksiński, Piotr Polus (LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trener Waldemar Nowakowski)

2014 – Brązowi medaliści Mistrzostw Polski Juniorów w Wioślarstwie – dwójka podwójna kategorii lekkiej - Piotr Foksiński, Piotr Polus (LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trener Waldemar Nowakowski)


2014 - Brązowe medalistki Mistrzostw Polski Juniorek w Piłce Siatkowej - Julia Twardowska, Anna Korabiec, Zuzanna Pieczka, Marta Ciesiulewicz, Barbara Browarczyk, Marta Ziółkowska, Anna Bączyńska, Magdalena Karpińska, Pola Nowacka, Karolina Szczygieł (KS Pałac Bydgoszcz, trener: Maciej Kromrych)

Rok 2013
2013 - Brązowy medalista mistrzostw świata juniorów – dwójka podwójna - Marcin Pawłowski (LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trener Rafał Dziekoński)

2013 - Złota medalistka Mistrzostw Polski Seniorek – sternik Zuzanna Dreier (LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trener Rafał Dziekoński)

2013 - Złota medalistka Mistrzostw Polski Juniorek na Ergometrze Wioślarskim – Justyna Wika (LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trener Rafał Dziekoński)

2013 - Złota medalistka Mistrzostw Polski Juniorek w Wioślarstwie – Jedynka juniorek - Justyna Wika, (LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trener Rafał Dziekoński)

2013 - Złoci medaliści Mistrzostw Polski Juniorów w Wioślarstwie – Dwójka podwójna juniorów - Jakub Dominiczak, Kacper Piwański, (LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trenerzy Rafał Dziekoński i Waldemar Nowakowski)

2013 - Złote medalistki Mistrzostw Polski Juniorek w Wioślarstwie – Dwójka podwójna juniorek kategorii lekkiej - Zuzanna Dreier, Agnieszka Chmielewska, (LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trener Rafał Dziekoński)

2013 - Złote medalistki Mistrzostw Polski Juniorek w Wioślarstwie – Dwójka podwójna juniorek - Justyna Wika, Sandra Wielgosz, (LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trener Rafał Dziekoński)

2013 - Złote medalistki Mistrzostw Polski Juniorek w Wioślarstwie – Czwórka podwójna juniorek - Sandra Wielgosz, Klaudia Jedynak, Weronika Odejewska, Zuzanna Dreier, (LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trener Rafał Dziekoński)

2013 - Złoci medaliści Mistrzostw Polski Juniorów w Wioślarstwie – Dwójka bez sternika juniorów kategorii lekkiej - Dariusz Paczkowski, Daniel Romiej, (LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trener Rafał Dziekoński)

2013 - Złote medalistki Długodystansowych Mistrzostw Polski Juniorek w Wioślarstwie – czwórka podwójna - Weronika Odejewska, Klaudia Jedynak, Sandra Wielgosz, Zuzanna Dreier ,(LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trener: Rafał Dziekoński)

2013 - Srebrny medalista Mistrzostw Polski Juniorów na Ergometrze Wioślarskim – Marcin Pawłowski (LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trener Rafał Dziekoński)

2013 – Srebrni medaliści Mistrzostw Polski Juniorów w Wioślarstwie –Czwórka podwójna juniorów - Marcin Pawłowski, Jakub Dominiczak, Kacper Piwański, Łukasz Zywert, (LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trenerzy Rafał Dziekoński i Waldemar Nowakowski)

2013 - Srebrni medaliści Mistrzostw Polski Juniorów w Wioślarstwie – Dwójka podwójna juniorów kategorii lekkiej - Dariusz Paczkowski, Daniel Romiej, (LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trener Rafał Dziekoński)

2013 - Srebrni medaliści Długodystansowych Mistrzostw Polski Juniorek w Wioślarstwie – czwórka podwójna juniorów - Kacper Piwański, Krzysztof Zywert, Jakub Dominiczak, Marcin Pawłowski, LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trenerzy: Rafał Dziekoński i Waldemar Nowakowski)

2013 - Srebrni medaliści Długodystansowych Mistrzostw Polski Juniorek w Wioślarstwie – dwójka bez sternika juniorów kategorii lekkiej - Piotr Foksiński, Tomasz Wiśniewski, LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trener: Waldemar Nowakowski)

2013 - Brązowy medalista Mistrzostw Polski Juniorów na Ergometrze Wioślarskim – Jakub Dominiczak (LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trener Rafał Dziekoński)

2013 - Brązowe medalistki Mistrzostw Polski Juniorek w Piłce Siatkowej - Aleksandra Torbusińska, Paulina Głaz, Alicja Walczak Katarzyna Szostak, Kinga Dybek, Anna Bączyńska, Marta Ciesiulewicz, Weronika Fojucik, Magdalena Karpińska (KS Pałac Bydgoszcz, trener: Maciej Kromrych)

2013 - Brązowy medalista Mistrzostw Polski Juniorów w Wioślarstwie – Jedynka juniorów - Marcin Pawłowski, (LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trener Rafał Dziekoński)

2013 - Brązowe medalistki Mistrzostw Polski Juniorek w Wioślarstwie – Czwórka bez sternika juniorek - Magdalena Baszyńska, Klaudia Jedynak, Weronika Odejewska, Aleksandra Skierecka, (LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trenerzy Rafał Dziekoński i Waldemar Nowakowski)

2013 - Brązowi medaliści Mistrzostw Polski Juniorek w Wioślarstwie – Dwójka ze sternikiem juniorów - Patryk Pietryszyn, Igor Woytynowski, sternik Michał Siewert, (LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trenerzy Rafał Dziekoński i Tomasz Czubak)

2013 - Brązowy medalista Mistrzostw Polski Juniorów w Wioślarstwie – Jedynka juniorów kategorii lekkiej - Krzysztof Zywert, (LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trener Rafał Dziekoński)

2013 - Brązowa medalistka Mistrzostw Polski Juniorów w Wioślarstwie – Jedynka juniorek kategorii lekkiej - Agnieszka Chmielewska (LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trener Rafał Dziekoński)

2013 - Brązowi medaliści Mistrzostw Polski Juniorek w Wioślarstwie – Dwójka podwójna juniorów kategorii lekkiej - Piotr Polus, Piotr Foksiński, (LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trener Waldemar Nowakowski)

2013 - Brązowi medaliści Mistrzostw Polski Juniorek w Wioślarstwie – Ósemka ze sternikiem juniorów - Adrian Affeldt, Remigiusz Kubacki, Patryk Pietryszyn, Marek Semrau, Tomisław Sirbu, Krzysztof Soroczyński, Piotr Witkowski, Igor Woytynowski, sternik Kacper Gościński, (LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trenerzy Rafał Dziekoński, Waldemar Nowakowski, Tomasz Czubak)

2013 – Brązowi medaliści Długodystansowych Mistrzostw Polski Juniorów w Wioślarstwie – dwójka bez sternika juniorów - Remigiusz Kubacki, Krzysztof Soroczyński, LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trener: Waldemar Nowakowski)

2013 - Brązowi medaliści Długodystansowych Mistrzostw Polski Juniorów w Wioślarstwie – dwójka ze sternikiem juniorów - Patryk Pietryszyn, Igor Woytynowski, sternik Michał Siewert, LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz, trener: Rafał Dziekoński, Tomasz Strychalski, Tomasz Czubak)

2013 - Brązowe medalistki Mistrzostw Polski Kadetek w Piłce Siatkowej - Paula Matuszewska, Oliwia Jakielaszek, Iga Chmielewska, Pola Nowacka, Emila Kempa (libero) oraz Stella Jaszkowska, Magdalena Karpińska, Weronika Fojucik (KS Pałac Bydgoszcz, trener: Agata Kopczyk)


maj 01 2008 11:41:37 6956 Czytań · Drukuj
Strona 1 z 7 1 2 3 4 > >>
Energy@School

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Rekrutacja
Informacje o naborze do szkoły
PODRĘCZNIKI
Lista podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2018/2019
Komitet Rodzicielski
Rada Rodziców
przy Stowarzyszeniu Sympatyków Medyka i Ósemki

BGŻ BNP PARIBAS
84 2030 0045 1110 0000 0428 3180
Przetwarzanie danych
Jeżeli nie wyrażasz zgody na publikację na stronie internetowej swojego imienia i nazwiska lub wizerunku skontaktuj się z administratorem danych zsmed@edu.bydgoszcz.pl
Basen


Informacje o dostępności basenu
MEDYK

Szkoła Policealna Nr 2 Medyczno-Społeczna

Opiekun medyczny

Opiekun Osoby Starszej

Opiekunka środowiskowa



Technik masażysta

Bursa nr 2
Placówka przyjazna szkole

Ósemka dla Kresów
Szkolny Klub Recenzenta
Znajdź nas na Facebooku
BIP

Hosting www.sos-it.pl